Úspěchy v celostátních výtvarných soutěžích

ilustrační obrázek I v letošním školním roce jsme v 25. ročníku celostátní výtvarné soutěže pořádané Českým zahrádkářským svazem získali přední místa. Na téma Zahrádka pro všechny generace v kategorii Polytechnické práce obsadila 1. místo T. Černá krásnou drátovanou prací a o 2. místo se v souboru kolektivních prací dělilo 10 dívek: P.Příplatová, N. Vrabcová, S. Málková, K. Palánová, T. Zmatlíková, A. Kellerová, N. Pižlová, A. Voháňková, M. Stehlíková a T. Myslivcová.

I v letošním školním roce jsme v 25. ročníku celostátní výtvarné soutěže pořádané Českým zahrádkářským svazem získali přední místa.
Na téma Zahrádka pro všechny generace v kategorii Polytechnické práce obsadila
1. místo T. Černá krásnou drátovanou prací a o 2. místo se v souboru kolektivních prací dělilo 10 dívek:
P.Příplatová, N. Vrabcová, S. Málková, K. Palánová, T. Zmatlíková, A. Kellerová, N. Pižlová, A. Voháňková, M. Stehlíková a T. Myslivcová, které zaujaly zajímavou technikou quillingu.  


V 15. ročníku celostátní výtvarné soutěže Svět očima dětí 2018 , nad nímž převzal záštitu ministr vnitra Mgr. Lubomír Metnar, získaly P. Příplatová a M. Stehlíková v kategorii 2. st. ZŠ na téma 100. výročí vzniku ČSR krásná 1. místa. Jejich práce jsou vytvořeny grafickou technikou suché jehly.

 

 

V celostátní výtvarné soutěži Evropa ve škole získala přední umístění N. Vrabcová se svojí drátovanou kolekcí šperků.

 

Blahopřejeme jmenovaným dívkám k velkému úspěchu ve všech soutěžích a děkujeme za vzornou reprezentaci naší školy.

Na všechny oceněné práce se můžete podívat ve fotogalerii.

 

J. Skalská, vyuč. Vv


fotek v albu: 10

Album: Úspěchy celostátních výtvarných soutěží