Bylo nás pět...

ilustrační obrázek V úterý 19.6. se v Turnově uskutečnilo krajské finále v lehkoatletickém trojboji s Adamem Sebastianem Helceletem, naším nejlepším desetibojařem.
V úterý 19.6. se v Turnově uskutečnilo krajské finále v lehkoatletickém trojboji s Adamem Sebastianem Helceletem, naším nejlepším desetibojařem. Závodilo se ve třech atletických disciplínách. Běh na 50 metrů, skoku dalekém a hodu kriketovým míčkem. Nejlepšího výsledku z naší školy dosáhl Ivo Palouš ze 4.B, který obsadil 6.místo, Monika Paloušová ze 2.B obsadila 7.místo, Filip Mádl ve své věkové kategorii 1.ročníků obsadil 12.místo a v nejvyšší věkové kategorii 5.ročníků obsadil Šimon Ptáček z 5.A 13.místo a Adam Vaníček z 5.B 14.místo. 

Všem zúčastněným žákům děkuji za vzornou sportovní reprezentaci naší školy.

Mgr. Pavel Tyrychtr
fotek v albu: 62

Album: trojboj 21/06/18