Vánoční turnaj ve stolním tenise

ilustrační obrázek V hale stolního tenisu SKST Liberec proběhl tradiční vánoční turnaj ZŠ Vrchlického.

Nejdůležitější samozřejmě bylo si před vánočními svátky pořádně zasportovat, ale líté boje za stolem vůbec nevěstily adventní atmosféru, soutěžící si navzájem nedarovali ani míček. Vše ale proběhlo v duchu fair-play a dobré předvánoční zábavy.

Jediným „profíkem“ turnaje byl Viktor Vejvoda, kterého jsme (stejně jako Štěpána Lubase) přeřadili do nejstarší kategorie. Ale ani to nepomohloJ a „Viky“ s přehledem zvítězil. Další špičková stolní tenistka naší školy Monika Pařízková (6.A) se turnaje účastnila pouze jako spoluorganizátorka, a tak první dvě místa si rozdělily další dvě výborné sportovkyně z 8.A
– Tereza s Lindou. Kategorie nejmladších žáků byla nejvyrovnanější. V souboji dvou Šimonů se nakonec z vítězství radoval Šimon Ptáček.

Vítězové jednotlivých kategorií:

Dívky OPEN:                1. Tereza Černá, 2. Linda Janďurová (obě 8.A), 3. Adéla Kasnová (6.B).

Chlapci 5.–7. třídy:    1. Šimon Ptáček (5.A), 2. Šimon Egrt (6.B), 3. Daniel Plachý (7.A).

Chlapci 8.–9. třídy:    1. Viktor Vejvoda (6.A), 2. Štěpán Lubas (7.A) , 3. Ondřej Beníček (9.A).