Začněte hrát pinčes

ilustrační obrázek Dlouholetá tradice stolních tenistů na naší škole stále pokračuje. Spousta žáků využívá výhod spolupráce s klubem SKST Liberec, který má halu napojenou na naši jídelnu.

Prostory haly na stolní tenis využíváme jak na hodiny TV, tak zde děti navštěvují kroužek stolního tenisu, který vede pan učitel Masák. Děti si tak zlepšují své pohybové dovednosti a někteří chodí přímo do klubu, kde si mohou rozšiřovat své dovednosti a sbírat úspěchy. Z nejmenších se daří např. Viktoru Vejvodovi a Ondrovi Vlkovi ze 3.A (viz foto). Ti se zúčastnili v rámci oddílu i Jarního příměstského soustředění, kde jim rady předával i trojnásobný mistr republiky Radek Košťál.

Ve škole se pak můžete potkat s učiteli a rovněž výbornými hráči nebo trenéry Martinem Jahodou, Janem Masákem nebo Alešem Bartoněm. Každý, kdo by si chtěl pinčes vyzkoušet, může v úterý a čtvrtek od 15 hodin dorazit do haly na stolní tenis a vyzkoušet si trénink v rámci klubu (skstliberec.cz| skstliberec@seznam.cz), nebo se přihlásit do školního kroužku k p.Masákovi (jama@vrchlickeho.cz).


fotek v albu: 2

Album: Stolní tenis I_2015_01