Výstava výtvarných prací ve vestibulu KÚ

ilustrační obrázek Do 5. září 2014 si ve vestibulu Krajského úřadu v Liberci můžete prohlédnout vybrané výtvarné práce z celokrajské soutěže „STÁŘÍ – ČAS ZRALOSTI, MOUDROSTI A VZPOMÍNEK“.

Vybrané výtvarné práce z celokrajské soutěže

„STÁŘÍ – ČAS ZRALOSTI, MOUDROSTI A VZPOMÍNEK“

jsou do 5. září 2014 k vidění ve vestibulu Krajského úřadu Libereckého kraje

 

Jednou z dominant výstavy je „Koloběh života“, kolektivní dílo žáků ZŠ Vrchlického, které vzniklo pod odborným vedením paní učitelky Jarmily Skalské a získalo v soutěži absolutně nejvyšší bodové hodnocení. Expozici doplňují velkoplošné „retro“ koláže připomínající 50., 70. a 80. léta minulého století a portréty některých idolů 60. až 70. let, ztvárněné opět žáky 2. stupně ZŠ Vrchlického. Výstava je spojena s expozicí „Houby v kině“, která seznamuje návštěvníky s iniciativami zaměřenými na záchranu, obnovení a oživění historicky a kulturně cenného objektu libereckého kina Varšava. (Tato výstava potrvá do 31. srpna, potom ji nahradí expozice Jedličkova ústavu.) 

 

Projekt se uskutečnil pod záštitou členky Rady Libereckého kraje paní Aleny Losové, dipl. um. a byl finančně podpořen z Dotačního fondu Libereckého kraje.

 

Dája Spalková, vedoucí projektu

daja.spalkova@email.cz

tel.: 483 704 126


fotek v albu: 17

Album: 2014_08 Výstava na LK