MD cup okresní finále 2012

ilustrační obrázek Ve středu 9.května se ve vratislavickém sportovním areále Na Rozcestí uskutečnilo okresní finále Mc Donalds cupu v kopané pro 2.-3.třídy.

Do finále se probojovaly týmy ZŠČeská, ZŠ Frýdlant a po hladkých vítězstvích v předešlých kolech i naše škola, ZŠ Vrchlického. Letos je náš tým velmi dobře poskládán, výteční jedinci tvoří úžasný kolektiv, který šlape bez sebemenšího zaváhání a tak mělo okresní finále ukázat naši připravenost na další boje. V prvním utkání jsme stanuli před týmem z Frýdlantu a po střeleckém koncertu a za exhibičního tempa jsme vyhráli 16:1. Našim druhým soupeřem byla ZŠ Česká, která svůj zápas s Frýdlantem také vyhrála, proto nás čekal zápas o celkové vítězství. Do utkání jsme vstoupili velmi dobře a záhy jsme vedli 1:0, postupem času jsme náskok buď rychleji, nebo pomaleji navyšovali až na konečných 10:2. Nejlepším střelcem turnaje se stal Tomáš Stibor, který zvládl během dvouutkání nastřílet 11 branek. Vítězstvím, s celkovým skóre 26:3, jsme si zajistili postup do krajského finále, které proběhne v Jablonci 18.května.
Naši školu reprezentovali tito
žáci: 

Löffler Patrick ( 2. A ), Beníček Vojtěch, Stibor
Tomáš (2. B), Paděra Tomáš, Holík Tomáš, Beníček Ondřej, Devátý Michal ( 3. A ) Flesner Jakub, Holas
Radek a Horňáček Dávid (3. B)fotek v albu: 16
14.5.2012

Album: MD cup okresní finále 2012

Ve středu 9.května se ve vratislavickém sportovním areále Na Rozcestí uskutečnilo okresní finále Mc Donalds cupu v kopané pro 2.-3.třídy.