Škola v přírodě 4.A

ilustrační obrázek Od středy 9. května do pátku 11. května 2018 se žáci třídy 4.A zúčastnili školy v přírodě. Ubytovaní jsme byli v penzionu Alberto v Karlově v Jizerských horách.

Když jsme se zabydleli a po úvodním seznámení dětí s bezpečností a s celým programem, jsme dostali do batůžků svačinu a vyrazili jsme na náš první výlet. Došli jsme až na rozhlednu Královka, kde se někteří z nás pokochali pohledem do kraje. Byla výborná viditelnost a tak jsme viděli až do Českého ráje - hrad Trosky i horu Kozákov. Tady jsme se i občerstvili, některé děti si koupily turistické zápisníčky a turistické známky na památku.

A protože nám po celou dobu našeho pobytu počasí přálo, mohli jsme podniknout výlety i v dalších dnech. Podívali jsme se tak k vodní nádrži Josefův Důl, na rozhlednu Slovanka, k Prezidentské chatě a do Bedřichova.

V době poledního klidu si děti mohly na pokoji zahrát nějaké společenské hry, pak si i trochu zasportovaly - fotbal, vybíjená, stolní tenis, houpačky. A každý den se dělo něco i po večeři. Ve středu proběhla volba miss a missáka třídy, ve čtvrtek si děti zaskotačily na minidiskotéce.

Po pátečním obědě nás pak, bohužel, čekalo balení a po odpolední svačince návrat domů. Celý pobyt jsme si všichni užili a budeme na něj dlouho vzpomínat.

Velký dík patří i zaměstnancům penzionu Alberto, kteří se o nás starali "jako o vlastní" a velké uznání pak patří panu kuchařovi. 

Děkujeme i všem rodičům, kteří přispěli nějakou maličkostí na odměny a paní Urbánkové, která nám zajistila dopravu autobusem.

Jak se nám zde líbilo, uvidíte na fotkách.


fotek v albu: 14

Album: Škola v přírodě 4.A