Olympiáda mládeže - starší žáci

ilustrační obrázek Žáci 8. a 9. tříd reprezentovali školu v kategorii starších žáků na okresní Olympiádě mládeže v lehké atletice.

Žáci 8. a 9. tříd reprezentovali školu v kategorii starších žáků v atletickém závodu Olympiáda mládeže, který se konal 30. 5. 2017 na Městském stadionu v Liberci. Podařilo se nám vybojovat celkem 9 medailí. První místo si odnesla štafeta ve složení Reisiegel, Košťál, Neckář a Rasl. I dívčí štafeta (Poupová, Šimonová, Hrdinová  a Kurillová) a druhá štafeta chlapců (Beníček, Flesner, Firman a Řehka) nezahálela, doběhla si pro bronz. Další zlato získal Ondřej Beníček v běhu na 300 m a přidal k tomu 3. místo ve skoku dalekém. Stříbrnou medaili vybojovala Hana Černá ve skoku vysokém, Daniela Kofrová ve vrhu koulí a dvakrát Vítězslav Rasl – míček, koule. Všem závodníkům gratulujeme a přejeme hodně úspěchů v dalších závodech.